Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Нарада щодо формування районного бюджету на 2017 рік.

22 листопада відбулася нарада, на якій було розглянуто питання щодо формування районного  бюджету на 2017 рік. Участь в нараді взяли голова районної ради Марія Климочко, голова РДА Тарас Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, , Радехівський міський голова Степан Коханчук, депутати районної ради і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді було заслухано керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які прозвітували про стан виконання районного бюджету у поточному році, а також висловили свої пропозиції формування проекту бюджету Радехівського району на 2017 рік.

Перед присутніми виступив заступник начальника – начальник Радехівського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Олег Сольвар, який надав інформацію по основних показниках і видах податків, які входять в складову бюджету району. Заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Леся Прус поінформувала присутніх про зміни чинного законодавства, які необхідно враховувати при формуванні проекту бюджету району на наступний рік, а також навела розрахункові показники щодо міжбюджетних трансфертів в розрізі основних галузей району на 2017 рік. Крім того, доповідачі відповіли на поставлені запитання.

« повернутися до списку новин