Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням.

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням. Метою даної ініціативи є розвинути на Радехівщині надання якісного та високопрофесійного сервісу саме для вузькоспеціалізованої техніки.

Урочисте відкриття сервісного центру відбулося 27 жовтня. Тож, Відтепер завдяки спільнім домовленостям у нашому місті свої товари та послуги надаватиме шведська компанія Хускварна, що пропонує широкий асортимент техніки для лісу, саду та будівництва. Відкриття відбулося за участі Степана Данькевича – директора ДП «Радехівське лісомисливське господарство», Юрія Громяка – заступника начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Звернулися до присутніх голова Радехівської районної ради Марія Климочко та голова райдержадміністраціїх Тарас Калита . Присутнім на заході був керівник та засновник приватного підприємства «Максимум К» - Марян Гук. Саме його фірма співпрацює із компанією хускварна більше 8 років. Та є її офіційним дилером.

Урочисто перерізавши стрічку, приміщення магазину було освячено от. Володимиром Цариком. А його працівників на добру та плідну роботу було окроплено священною водою.

Такий сервісний центр на сьогодні є вже 7-мим. До прикладу один із них діє на території Золочівського лісомисливського господарства. Про досвід роботи таких центрів обслуговування розповів Юрій Громяк – заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Відкриття даного центру значно полегшить роботу самих працівників Лісомисливського господарства.

У планах розширення даного магазину та розвиток сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування не лише для спеціалістів-лісників, але й для населення.

« повернутися до списку новин