Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Робота по залученню інвестицій триває

Переглядів: 475

 

Заступник голови Радехівської ради Василь Кутенський та методист відділу освіти, депутат Радехівської міської ради Леся Кутенська прйняли участь в семінарі для асплікантів, які запрошені до другого етапу першого набору проектів по програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. м.ЛЬВІВ 18 травня 2017 р. Робота по залученню інвестицій триває. Строк подачі аплікаційної заявки 30 червня 2017 року. 
Подану Стратегію Програми було прийнято на основі соціально-економічного аналізу, проведеного на замовлення ОУ, в якому були визначені загальні національні та регіональні пріоритети країн-учасниць та їх регіонів. Він також базувався на досвіді поточного програмного періоду. У Стратегії Програми враховано  також погляди різних зацікавлених сторін на загальні потреби і проблеми території Програми. Окрім цього, у ній відображені рішення, прийняті СПК щодо тематичних сфер,  в яких країни-учасниці можуть вирішити спільні проблеми і розпоряджатися спільними активами.

Загальна мета Програми полягає у підтримці транскордонних процесів розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України. Стратегія Програми відповідає національним і регіональним стратегіям соціально-економічного розвитку, які повинні бути реалізовані за допомогою стратегічних цілей Програми. У Програмному документі на 2014-2020 рр. визначено три стратегічні цілі ЄІС ТКС для транскордонних заходів:

A. Сприяння економічному та соціальному розвитку регіонів по обидві сторони спільного кордону

B. Вирішення спільних проблем, що стосуються навколишнього середовища, здоров'я мешканців та охорони і боротьби зі злочинністю 

C. Сприяння створенню кращих умов та інструментів для забезпечення  мобільності людей, товарів і капіталу.

Програмний документ про підтримку ЄС ЄІС Транскордонної співпраці (2014-2020) також включає 10 Тематичних цілей (ТЦ), які країни-учасники можуть обирати для своєї транскордонної діяльності.
http://www.pbu2020.eu/ua/pages/251

« повернутися до списку новин