Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Інформація для учасників АТО (ООС) та громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Переглядів: 124

Інформація для учасників АТО (ООС) та громадян постраждалих внаслідок   Чорнобильської катастрофи

 

 

Державний заклад  «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров’я України», розташований в заповідній зоні м.Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну – дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а з вересня 2019 року, також, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО (ООС), або такі, що втратили батьків в зоні АТО (ООС).

     Діти та дорослі можуть звертатися за направленням лікувального закладу або самостійно, як індивідуально, так і групами.

      До стаціонару госпіталізуються діти для комплексного обстеження та лікування, оздоровлення, яке не позбавляє дитину права на санаторно-курортну путівку. Діти до 4-х річного віку госпіталізуються з мамою по догляду, віком понад 4 роки з мамою - за клінічними показами.

     Створено можливості поєднання обстеження, лікування та оздоровлення з навчанням.

      Діти мають можливість працювати у бібліотеці, котра являється філіалом Національної дитячої бібліотеки України, багато часу проводити на свіжому повітрі з вихователями, у разі необхідності отримати консультативну допомогу щодо засвоєння шкільної програми.

      В закладі працює Центральна дитяча спеціалізована лікарсько- консультативна комісія щодо встановлення причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на ЧАЕС.

Контактні телефони: (044)205-06-07, 205-06-08, 205-06-20, 205-06-15,

Email:dzusdrzn@ukr.net

Наш сайт:usdrzn.group.ws.

« повернутися до списку новин