Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

11 вересня 2018 року заступник голови районної ради Василь Кутенський взяв участь у семінарі в рамках 2-го конкурсу проектів транскордонної співпраці PL-BY-UA.

Переглядів: 300

?????????»?????° ?????? Vasyl Kutenskyy.

 

 

11 вересня 2018 року заступник голови районної ради Василь Кутенський взяв участь у семінарі в рамках 2-го конкурсу проектів
транскордонної співпраці PL-BY-UA.

1 серпня 2018 року розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю Спадщина:

Пріоритет 1.1 - Популяризація місцевої культури та історії

Пріоритет 1.2 - Популяризація та збереження природної спадщини

Конкурс відкрито для мікро-проектів (проектів з малими бюджетами), які спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транкордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи. Гранти надаватимуться на проведення культурних, мистецьких, освітніх заходів, заходів обміну досвідом, збереження історичної та природньої спадщини прикордонних територій, сприяння збереженню культурного різноматніття, підтримку національних меншин та розвиток місцевих громад, а також різноманітні заходи, пов’язані із вказаною тематикою, які сприяють розвитку транскордонної співпраці.Кінцевий термін подання проектних заявок на конкурс – 31 жовтня 2018р. (до 15 год за Варшавським часом у випадку особистого подання проектних заявок у офісі Спільного Технічного Секретаріату Програми у Варшаві).

Очікувана дата вибору проектів – середина 2019 року.

Вимоги до мікропроектів

Вклад у реалізацію цілей Програми
Вклад у виконання програмних показників (принаймні одного показника продукту та одного показника результату із затвердженого списку для відповідного пріоритету Тематичної цілі Спадщина)
Транскордонний характер проекту
Раціональний бюджет
Відповідність критеріям партнерства
Детальну інформацію про вимоги до проектів, правила та умови даного конкурсу проектів описано у конкурсних документах – Програмний Посібник для 2-го конкурсу проектів (проекти з малими бюджетами) разом із додатками до нього – які можна завантажити тут. Звертаємо Вашу увагу, що англійська версія документів є офіційною та має переважаючу силу перед робочими перекладами на інші мови, які розміщено на сайті Програми виключно з інформаційною метою (український переклад).

Проектні заявки повинні бути підготовлені на англійській мові за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, яку необхідно завантажити з сайту Програми. Перед заповненням проектних заявок необхідно ознайомитися з інформацією, представленою у конкурсних документах.

Спрощені процедури

Адміністративна перевірка, перевірка прийнятності проектних заявок та якісна оцінка проектів проводиться одночасно
Спрощена форма проектної заявки - без розділу концептуальної записки
Відсутність додатків до проектної заявки на етапі аплікування
Спрощені правила розрахунку витрат – (загальні суми для витрат на персонал проекту та відрядження, а також розрахункова ставка для адміністративних витрат проекту)
Грант у розмірі 85 % бюджету проекту
Один фінансовий звіт по проекту – кінцевий звіт
Перевірка та підтвердження прийнятності бенефіціарів – після відбору проектів

« повернутися до списку новин