Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Від імені голови Радехівської районної ради  Марії Климочко щиро вітаю з нагоди одного з головних державних свят –  Дня Конституції України!

Переглядів: 411

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???µ???? ??????????????????????"

 

Шановні жителі Радехівщини!


Від імені голови Радехівської районної ради  Марії Климочко щиро вітаю з нагоди одного з головних державних свят –

 Дня Конституції України!
28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 22 роки тому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України. Цей документ закріпив прагнення українського народу жити у власній суверенній державі. Найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність Конституції – це фундаментальні засади,

на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Саме цього дня ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи нашої країни, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та дотримуватися її законів. Лише так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.
Цього світлого й урочистого дня бажаю Вам, шановні городяни, міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту.

Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне ваше нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

« повернутися до списку новин