Радехівська районна рада

17 березня відбулося ІІ пленарне засідання ХХХІV сесіі Радехівської районної ради, в роботі якого  зареєструвалося 28 депутатів із 34 обраних.

Переглядів: 79

Результат пошуку зображень за запитом сесія

 

 

 

17 березня відбулося ІІ пленарне засідання ХХХІV сесіі Радехівської районної ради, в роботі якого  зареєструвалося 28 депутатів із 34 обраних.

На початку ІІ пленарного засідання традиційно хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв війни.


В межах засідання районні обранці заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Радехівщини та заходи, які вживаються з недопущення проникнення коронавірусу на територію району.

Далі депутати районної ради розглянули наступні питання порядку денного: про внесення змін до показників районного бюджету Радехівського району на 2020 рік; про внесення змін до рішення ХХІХ сесії УІІ скликання Радехівської районної ради №414 від 17 вересня 2019 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ»; про затвердження розрахунків вартості платних послуг комунального некомерційного підприємства «Радехівська ЦРЛ» Радехівської районної ради; про надання згоди ФОП Демчук Л.М. на передачу в суборенду нежитлового приміщення майна спільної власності територіальних громад району; про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Стоянів Стоянівської сільської ради Радехівського району Львівської області.

Під час розгляду питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Радехівського району на 2020 рік» депутатами районної ради були подані і проголосовані відповідні зміни  до запропонованого проекту рішення по цьому питанню.

Зокрема,  були запропоновані і відповідно, проголосовані, такі зміни до запропонованого розподілу вільних залишків коштів районного бюджету на 2020 рік:

1. Кошти в сумі 100 тис.грн., передбачені на фінансування «Програми розвитку інформаційного простору і покращення забезпечення інформаційних потреб територіальної громади Радехівського району друкованим засобом масової інформації «Народна справа» на  2020 рік»,  скерувати на придбання засобів дезінфекції та протипожежних засобів для навчальних закладів району.

2.Кошти в сумі  35 тисяч, передбачені на фінансування «Програми розвитку партнерської співпраці на 2018-2020 роки» та 200 тисяч з кошторису районної ради,  скерувати на потреби лікарні.

3. Кошти в сумі 700 тис.грн., передбачені на фінансування  «Програми підтримки органів виконавчої влади в Радехівському районі на 2020 рік». скерувати у резервний фонд.
Після обговорення з усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті Радехівської районної ради.

 « повернутися до списку новин