Радехівська районна рада

урочистості з нагоди Дня державної служби

Переглядів: 212

 ?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.

 

24 червня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. З професійним святом держслужбовців району привітали голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах, заступник голови Радехівської районної ради Василь Кутенський, керівник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Бордун,голова районної профспілкової організації працівників держустанов Ганна Бордун. 

Під час урочистостей кращим держслужбовцям Радехівщини було вручено грамоти, а учасники художньої самодіяльності районного Народного дому підготували для присутніх святкову концертну програму.

Шановні державні службовці, ще раз вітаємо Вас з професійним святом ? Днем державної служби!

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави! Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!« повернутися до списку новин