Радехівська районна рада

Народне віче та мистецький захід з нагоди Дня Гідності і Свободи

Переглядів: 544

 

 

21 листопада 2017  біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулося Народне віче та мистецький захід з нагоди Дня Гідності і Свободи . 

Після виконання Державного Гімну України перед учасниками заходу виступили школярі, які в мистецькій формі нагадали про буремні події, що відбулися в листопаді – протест студентів, Помаранчеву революції і Революцію Гідності. Перед учасниками віче виступили голова Радехівської районної ради Марія Климочко,  голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита, Радехівський міський голова Степан Коханчук та інші.
Народе мій , Пишаюся тобою :
Моя душа – частинка твого «Я».
Красою правди у святім двобою
Понад Майданом сонця лик сія… саме з таких слів розпочав захід - ведучий Ігор Мечержак .
Розказали та відтворили події трьох революцій - Народний художньо – просвітницький колектив НД с.Вузлове, учні шкіл та працівники культури. Саме такими українці постали перед усім світом під час трьох революцій: Революції на граніті – у 1990 – му році ,Помаранчевої – у 2004-му році та Революції Гідності у 2013-му році, обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність і свободу народу.
Участь у заході взяли представники місцевого самоврядування, органів виконавч влади, установ, учасники АТО, представники громадських організацій, учнівська молодь, громадськість.« повернутися до списку новин