Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

урочистий велопробіг м. Радехів – с. Полове ( джерело) – м. Радехів, у рамках відзначення Дня Конституції України, Дня молоді та Олімпійського дня

Переглядів: 313

?????????»?????° ?????? ? ?°???µ?????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ? ?°???µ?????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ? ?°???µ?????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ? ?°???µ?????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

 

У середу, 26 червня, пройшов урочистий велопробіг м. Радехів – с. Полове ( джерело) – м. Радехів, у рамках відзначення Дня Конституції України, Дня молоді та Олімпійського дня. Даний велопробіг організований з ініціативи голови Радехівської районної державної адміністрації Сергія Іваха та за планом сектору молоді та спорту райдержадміністрації.

У велопробізі, який розпочався о 10.00, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, заступник голови районної ради Василь Кутенський, керівник апарату Радехівської районної державної адміністрації Степан Вавреньчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, в.о. головного лікаря КНП «Радехівська центральна районна лікарня» Василь Грушецький, представники громадських організацій і школярі.

Від пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Радехові учасники велопробігу організованою колоною дісталися до джерела в селі Полове, де місцевий священник відправив молебень і поблагословив учасників велопробігу та присутніх жителів сіл Йосипівка та Полове.

Після спільної молитви і посвячення джерельної води розпочався святковий концерт під час якого господині сіл Полове та Йосипівка пригощали присутніх різними смаколиками.

 

Нагадаємо, що Сергій Івах неодноразово привертав увагу жителів району до екологічних проблем, а також наголошував на формуванні дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Також перед учасниками акції та місцевими жителями виступила головний фахівець Кам’янка-Бузького управління водного господарства Зоряна Вовк, яка наголосила на унікальності даного джерела і подякувала голові Радехівської районної державної адміністрації Сергію Іваху, сільському голові Руслані Василишин та громаді села за те, що спільними зусиллями вдалося відродити джерело, очистити та облаштували територію навколо нього.

З метою виховання у підростаючого покоління відповідального та бережливого ставлення до природи було організований даний велопробіг.

Після короткотривалого відпочинку та посмакувавши смачний куліш, який приготував голова ГО «Колос» Мар’ян Боруц учасники велопробігу організованою колоною повернулися до міста Радехова.

Крім цього, наймолодшим учасникам велопробігу завідувач сектору молоді та спорту Оксана Проказюк вручила цікаві подарунки.

« повернутися до списку новин