Радехівська районна рада

Капітальний ремонт автодороги по вулиці Витківська у м.Радехів проводитиме ПП «РОМА»

Переглядів: 255

???°???????°?»???????? ???µ???????? ?°?????????????????? ???? ?????»?????? ???????????????????° ?? ??.? ?°???µ?????? ?????????????????????µ ???? ?«? ???????»

За результатами розгляду та оцінки тендерних пропозицій в електронній системі публічних закупівель України ProZorro щодо закупівлі робіт «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування комунальної власності вул. Витківська у м.Радехів Львівської області» Радехівська ОТГ визначила переможцем ПП «РОМА» та прийняли рішення про укладення договору з ним.

Нагадаємо, що декілька місяців тому Радехівська районна державна адміністрація звернулася з клопотанням до т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського щодо виділення коштів на ремонт частини вулиці Витківської біля ТзОВ «Мебель-Сервіс» в м.Радехів, яка є комунальною власністю Радехівської ОТГ.

Відповідно до розпорядження т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського від 2 липня 2019 року №712/0/5-19 «Про уточнення видатків на ремонт доріг» виділено субвенцію із загального фонду обласного бюджету на ремонт дороги комунальної власності у бюджет Радехівської ОТГ 3 млн.грн.

Найближчим часом ПП «РОМА» розпочнуть капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування комунальної власності вул. Витківська у м.Радехів.



« повернутися до списку новин