Радехівська районна рада

З нагоди Дня місцевого самоврядування в четвер, 7грудня, відбулися урочистості в Радехівському районному Народному домі.

Переглядів: 642

 

 

З нагоди Дня місцевого самоврядування в четвер, 7грудня, відбулися урочистості в Радехівському районному Народному домі. З професійним святом працівників місцевого самоврядування району привітали голова районної ради Марія Климочко та голова РДА Тарас Калита . Під час урочистостей керівники району вручили грамоти і подяки кращим працівникам місцевого самоврядування Радехівщини.Окрім того, з професійним святом працівникам місцевого самоврядування району привітали голова асоціації місцевих рад Радехівського району  Р.Гладій та  гості з Республіки Польща.

З концертною програмою перед присутніми в залі виступили: вокальний ансамбль «Вишиваночка», хореографічний ансамбль «Квіти у росі», вокальний ансамбль «Рута-м’ята», ансамбль скрипалів, Народна самодіяльна хорова капела, хореографічний колектив "Пшеничне перевесло", театр естрадних мініатюр "Насолода", а також композитор і співак - Василь Марценюк.« повернутися до списку новин