Радехівська районна рада

Західноукраїнський фестиваль «Кухованя RadoFest» в м.Радехів внесено у перелік заходів комплексної програми «Розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки»

Переглядів: 715

 

7 червня у сесійній залі Радехівської районної ради відбулося засідання організаційного комітету з проведення 28-29 липня 2018 року Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest”» у місті Радехові, в ході якого було обговорено першочергові заходи щодо підготовки до його проведення. Під час засідання зазначалося, що минулорічний перший Західноукраїнський фестиваль «Куховарня RadoFest»  було проведено на високому організаційному рівні та підтримано гостями і мешканцями Радехівщини.  А тому Західноукраїнський  фестиваль «Кухованя RadoFest» внесено у перелік заходів комплексної програми «Розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки» Львівської обласної ради. Як повідомила ініціатор проведення фестивалю Юлія Кулич, проект також став переможцем конкурсу департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, а також переможцем конкурсу мистецьких проектів департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

           Головою Радехівської районної державної адміністрації було видано розпорядження «Про проведення Західноукраїнського

 фестивалю "Куховарня RadoFest”» у місті Радехів», метою якого є популяризація національних традицій, української кухні, українського фольклору, української сучасної музики, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, благодійності, а також розвитку творчості та креативного мислення.

            Частину коштів отриманих від проведення фестивалю буде використано на благодійні цілі: для надання цільової допомоги військовим, які воюють на передових позиціях у зоні бойових дій на Донбасі, важкопораненим бійцям, інвалідам АТО, бійцям добровольчих батальйонів, тощо.« повернутися до списку новин