Радехівська районна рада

22 травня, в сесійній залі відбулося засідання ХІХ сесії Радехівської районної ради VІІ  скликання

Переглядів: 447

У вівторок, 22 травня, в сесійній залі відбулося засідання ХІХ сесії Радехівської районної ради VІІ  скликання під головуванням Марії Климочко.

У роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Тарас Калита, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій та інші.

На початок внісши зміни та доповненнями депутати проголосували за порядок денний, який налічував  27 питань в результаті дружнього голосування підтримали звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію православної церкви в Україні з метою зміцнення єдності українського суспільства та усунення можливості деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні, сприяння створенню української автокефальної православної церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави.

Марія Степанівна Климочко  - голова районної ради прозвітувала про роботу у 2017 році.У своєму звіті зупинилась на усіх напрямках роботи, охопила не лише власну діяльність, а й говорила про позитиви та проблеми у роботі  районної ради. Зазначила, що найбільш важливим є те, що сесії районної ради проводились відповідно до законодавства та потреб району, вчасно приймалися рішення, які забезпечували життєдіяльність району.Голова районної ради відповіла на всі гострі питання депутатів. При обговоренні даного питання висловлювались як критичні зауваження так і позитивні відгуки про роботу голови ради та депутатського корпусу.

 «Про реорганізацію комунальних установ Радехівської центральної та Лопатинської районних лікарень шляхом перетворення їх в комунальне некомерційне підприємство» інформували головний лікар Радехівської ЦРЛ Василь Грушецький та головний лікар Лопатинської районної лікарні І.Тимошук. Крім того, до слова був запрошений представник  Департаменту охорони здоров‘я Львівської облдержадміністрації Андрій Романович Васько, який роз’яснив, що медична реформа зачіпає кожну місцеву громаду, медичних закладів,  працівників та кожного пацієнта. У 2018 році, щоб якісно запустити нову первинну допомогу, потрібні зміни. Тому передусім слід реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Це обов’язкова умова, оскільки тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету. Після тривалих дискусій рішення було позитивним.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік доповіла в.о. начальника фінансового управління Радехівської РДА Леся Прус. Вона інформувала про те,  що обсяг доходів районного бюджету збільшено на загальну суму  4117689, 00 грн.,  в тому числі доходів загального фонду на 2 522 255. 00 грн., спеціального фонду – на 1 595 434,00 грн., в тому числі бюджету розвитку – на 1 595 434,00 грн. Доходи збільшено за рахунок: перевиконання дохідної частини районного бюджету на суму 2 299 000 грн.; субвенцій з обласного бюджету на суму 638 000 грн.; субвенцій з місцевих рад району на суму 1 180 689,00 грн.

У ході розгляду цього питання було внесено зміни до показників районного бюджету.

Районні обранці заслухали доповідачів по інших питаннях порядку денного, а саме:

Про хід виконання «Регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Радехівському районі на2016-2018роки».

Про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Радехівському районі на період 2016-2019 роки».

Про «Програму надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Радехівському районі на 2018 рік».

Про «Програму зайнятості населення Радехівського району на 2018-2020 роки».

«Про організацію функціонування і діяльності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Радехівської районної ради Львівської області»

Про хід виконання рішення ХХІХ сесії Радехівської районної ради від 9 серпня 2013 року «Про функціонування малокомплектних класів у сільських навчальних закладах Радехівського району»;

«Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти»; «Про хід виконання програми енергозбереження» та інші. Активна дискусія розгорнулась при обговоренні питання про виконання рішення сесії щодо боротьби з алкоголізмом та незаконною продажею спиртних напоїв на території району.

Також на засіданні було прийнято ряд рішень про затвердженння технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Хмільнівської, Миколаївської, Бишівської, Синьківської  сільських радах.

Пленарне засідання відбувалось у діловому  та конструктивному руслі.

Всі питання порядку денного було розглянуто  і сесію закрито.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин