Радехівська районна рада

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Переглядів: 447

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

     8 листопада у Радехівському районному будинку культури за участю голови районної ради Марії Климочко, першого заступника голови  райдержадміністрації Ігора Мельника та заступника міського голови Михайла Макара  відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

     У своєму вітальному слові очільники району висловили слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців краю.

     Кращим із кращих працівників вручено почесні грамоти та подяки за напружену, копітку, вкрай важливу щоденну працю та з нагоди Дня працівників соціальної сфери.« повернутися до списку новин