Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Форум польсько-українського партнерства

Переглядів: 400

?????????»?????° ?????? Vasyl Kutenskyy.

?????????»?????° ?????? Vasyl Kutenskyy.

У Трускавці 25 травня відбувся  Форум польсько-українського партнерства. Захід організований за ініціативи Конвенції про місцеве самоврядування співпраці Польща-Україна, у якому взяли участь Василь Кутенський – заступник голови районної ради та Світлана Призва – керуюча справами районної. Радехівська районна рада та гміна Радомишль над Сяном співпрацюють більше 15 років.

Форум проходить в рамках другого фестивалю польської культури в Трускавці. Організовано захід за ініціативи конвенції про місцеве самоврядування співпраці Польща-Україна 
У програмі форуму три секції: «Надзвичайна практика співпраці польських та українських органів місцевого самоврядування» – секція покликана розповісти про важливість та необхідність співпраці органів місцевого самоврядування Польщі та України, «Стратегічне партнерство або примусове сусідство? Рецепт ідеального партнерства», «Бажаємо співпрацювати - покажи себе!» – на секції представники органів місцевого самоврядування від України зможуть презентувати свої міста.

«Цей Форум – багатостороння зустріч членів конвенції про місцеве самоврядування Польщі з українськими партнерами. Це можливість знайти для міста добрих партнерів та налагодити з ними плідну співпрацю. На зустріч приїхав Почесний консул України в Щеціні, це високий рівень і хороші перспективи»

« повернутися до списку новин