Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

31 січня 2020 року голова Радехівської районної ради Климочко Марія взяла участь в роботі Госпітальної ради

Переглядів: 178

 

31 січня 2020 року відбувся серйозний поштовх до якісної медицини в області – перше засідання установчих зборів госпітальної ради госпітального округу Львівщини. Головою ради став заступник голови ЛОДА Іван Собко. Його заступниками призначили керівника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба та Дмитра Тигача, голову правління БО «100 відсотків життя». Секретарем став т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.

На цьому засіданні обговорили питання діяльності опорних медичних закладів. 

«Воно стосувалося майбутньої роботи районних лікарень. З 1 квітня йде перехід на співпрацю медичних закладів вторинної та третинної медицини із Національною службою здоров’я України. Такі заклади зможуть надавати більше платних послуг, – додає Іван Собко. – Ми зараз перебуваємо на етапі, коли в деяких медичних закладах більше персоналу, аніж пацієнтів, а на установи із держбюджету йде більше грошей, ніж у розвинених країнах. Тому керівники цих закладів мусять думати, як це змінити. Якщо активно візьмуться до роботи, то у них все буде добре. Треба створити конкурентне середовище для надання якісних послуг. Якщо пацієнти будуть їхати в одну лікарню, а іншу оминатимуть, тоді виникнуть питання до головного лікаря другого закладу. Якщо лікарня один місяць не змогла надати якісних послуг пацієнтам, то наступного місяця адміністрація закладу не матиме коштів на оплату заробітної плати своїх працівників».

Наступне засідання госпітальної ради відбудеться в лютому. Зараз напрацьовують план заходів на 2020 рік. Якщо у когось виникли констуктивні пропозиції, просять скеровувати секретареві ради.

« повернутися до списку новин