Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Реалізація мікропроектів на Радехівщині

Переглядів: 338

 

 

 

 

 

 

09 жовтня 2018 року голова Радехівської районної ради Марія Климочко  здійснила робочу поїздку по селах Радехівської району , а саме Полове, Сушно, Новий Витків, Поздимир та Радванці, де перевірила  стан реалізації мікропректів. Зокрема Марія Степанівна мала можливість побувати у НВК с. Полове, де триває заміна вікон та дверей. А от роботи по Народному дому ще не розпочаті. Так само ще не почато роботи по Народному домі у с. Радванці.  У селі Новий Витків голова побувала у сільській раді, де оглянула меблі , обладнання та спеціальну аудіо та комп’ютерну апаратуру для облаштування конференц- залу. У с. Поздимир оглянули стан реалізації  ремонту їдальні НВК. У Сушні тривають роботі у Народному домі.

 

За інформацією Львівської обласної ради станом на 4 жовтня з обласного бюджету профінансували 81,7 млн грн, що становить 67% від загальної суми, виділеної на 2018 рік. Це добрий показник, оскільки кошти обласного бюджету оплачуються після проведення платежів базових бюджетів та небюджетних внесків.

На цьому наголосив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, ЗЕЗ, МТД Львівської обласної ради Іван Собко.

До слова, із 130 млн грн коштів конкурсантів та базових бюджетів профінансовано 97 млн грн, що становить 75%.

« повернутися до списку новин