Радехівська районна рада

Успішне впровадження «МРГ-3» на Радехівщині

Переглядів: 610

17 жовтня 2016р у приміщенні сесійної зали  районної ради голова Радехівської районної ради Марія Степанівна Климочко і голова райдержадміністрації Тарас Васильович Калита вручили сертифікати про успішне завершення мікропроектів у співпраці з проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ» представникам трьох громадських організацій:  «Агенція розвитку Корчинської сільської ради», «Агенція розвитку Бишівської сільської ради», «Агенція соціально-економічного розвитку «Злагода». Ці три громади вже успішно впровадили мікропроекти: «Енергозберігаючі   заходи  в   школі села  Бишів.  Капітальний ремонт: заміна вікон», «Енергозберігаючі заходи в школі с.Корчин. Капітальний ремонт:  заміна вікон та дверей», «Енергозберігаючі   заходи  в   школі села  Березівка. Капітальний ремонт: заміна вікон та дверей».

На даний час триває робота щодо впровадження енергозберігаючого мікропроекту у громаді с.Сушно, яку до  кінця року її планують завершити. «Загалом з початку впровадження МРГ на Радехівщині реалізовано сім мікропроектів. Це – доволі  хороший  результат,» – відзначила Ірина Галайко, яка є координатором  проекту  Європейського Союзу програми  розвитку ООН «Місцевий розвиток  орієнтовано на громаду» у  Львівській області.

Очільники районної влади та учасники мікропроектів висловили щиру вдячність обласним і районним координаторам проекту за спільну і плідну працю, з метою покращення енергоефективності  навчальних  закладів району.  Крім того, голова Радехівської районної ради Марія Степанівна Климочко і голова райдержадміністрації Тарас Васильович Калита  висловили  свої  сподівання на подальшу співпрацю та ефективну роботу із залучення іноземних  інвестицій  для покращення інфраструктури Радехівщини.

 Після урочистого вручення сертифікатів Ірина Галайко провела навчання  -  семінар  на  тему: «Впровадження  мікропроекту громади. Спільне оцінювання».

 

 « повернутися до списку новин