Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Міністр інфраструктури Володимир Омелян на запрошення народного депутата Михайла Бондара  інспектував дороги Бродівського, Радехівського та Буського районів.

Переглядів: 369

16 липня Міністр інфраструктури Volodymyr Omelyan на запрошення народного депутата Михайла Бондара  інспектував дороги Бродівського, Радехівського та Буського районів. На зустріч також були запрошені голова Радехівської районної ради Марія Климочко, голова Радехівської РДА Тарас Калита , міський голова Степан Коханчук  , депутати Радехівської районної ради Володимир Гаєвський та Анатолій Архипчук . Зустріч відбулась на аварійних ділянках дороги Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни, що проходить поруч з селищем Лопатин у напрямку до села Нивиці. 

Вдалося заручитися підтримкою Володимира Омеляна у питанні завершення ремонту дороги державного значення Броди-Червоноград, що проходить через місто Радехів по вулицях Тарнавського і Лопатинській - обіцяв погодити додаткові джерела фінансування з головою Львівської ОДА щоб до кінця року вирішити проблему. 
Просили також про допомогу в завершенні ремонту тієї ж дороги державного значення, що проходить через Селище Лопатин , в частині тротуарних доріжок, відсутність яких створює особливо небезпечну обстановку через інтенсивний рух великогабаритного транспорту. Радив залучати додаткові ресурси, в тому числі небюджетні, і робити «господарським методом». Просив зрозуміти першочерговість потреби в оновленні дорожнього покриття, щоб якнайшвидше збільшити проїзну протяжність доріг, які роками не ремонтувались. 
Про ремонт доріг Сокаль-Стоянів, Синьків-Стремільче, Корчин-Розжалів, на які зверталась увага, Володимир Омелян клопотатиме перед обласним керівництвом, оскільки з 1 січня цього року вже запрацював дорожній фонд при обласному бюджеті і проблеми ремонту доріг місцевого значення можуть вирішуватись на місцевому рівні. 
Щодо інших аварійних доріг Радехівщини подано письмові звернення. 
Розуміємо, що всі проблеми доріг в один рік не можуть вирішитись, та дуже сподіваємось на справедливий розподіл бюджетних коштів та врахування при цьому життєво-необхідних потреб жителів Радехівського району 

« повернутися до списку новин