Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

ОГОЛОШЕННЯ  Про декларування доходів депутатами Радехівської районної ради  сьомого скликання

Переглядів: 512

ОГОЛОШЕННЯ 

Про декларування доходів депутатами районної ради 

сьомого скликання

          Закон України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року   № 1700-VIІ визначає перелік суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та порядок подання ними декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Відповідно до ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, віднесено, зокрема, депутатів місцевих рад.        

          Згідно з ч.3 ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати місцевих рад зобов`язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік.

На підставі Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад належать до суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу від 10 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 425 грн.); подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу від 150 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 2550 до 8500 грн.).

Просимо депутатів районної ради сьомого скликання відповідно до цих роз’яснень подати до 31 березня 2017 року електронні  декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік .

 

Радехівська районна рада

« повернутися до списку новин