Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Зустріч з чемпіоном XV літніх Паралімпійських іграх Віктором Дідухом

Переглядів: 509

12 жовтня в сесійній залі Радехівської районної ради відбулася зустріч із , який цього року у складі національної збірної команди України з настільного тенісу здобув золоту медаль на XV літніх Паралімпійських іграх, що відбувалися в бразильському місті Ріо-де-Женейро. Представили паралімпійського чемпіона учасникам зустрічі голова Радехівської районної ради Марія Климочко та Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита. 
Виступаючи перед радехівчанами, Віктор Дідух розповів про свої спортивні досягнення і про здобутки національної збірної команди України на XV літніх Паралімпійських іграх. Він повідомив, що загалом в активі українських спортсменів, які після китайців і британців посіли третє місце в загальному командному заліку, є 41 золота, 37 срібних і 39 бронзових нагород. Також паралімпійський чемпіон Віктор Дідух розпровів про зустріч із Президентом України Петром Порошенком, який за досягнення високих спортивних результатів на XVлітніх Паралімпійських іграх 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України нагородив його орденом «За мужність» III ст.

Цього ж дня паралімпійський чемпіон Віктор Дідух зустрівся з учнями загальноосвітніх шкіл м.Радехова та з вчителями і вихованцями ДЮСШ.

« повернутися до списку новин