Радехівська районна рада

ХХVІІ позачергова сесія Радехівської районної ради

Переглядів: 321

 

ХХVІІ позачергова сесія Радехівської районної ради, яка була запланована на 28 березня 2019 року,  не відбулася через відсутність кворуму. В той день  зареєструвалося лише 12 депутатів. А от у вівторок, 2 квітня, зареєструвалося уже 19 депутатів і пленарне засідання було  розпочато. Хоча у сесійній залі перед початком сесії районної ради  депутатів було значно більше, проте вони, не називаючи причини,  не реєструвалися і не долучилися до роботи.

Голова районної ради Марія Климочко, яка головувала на сесії, запропонувала порядок денний, який налічував 12 питань, який був прийнятий депутатами одноголосно і без змін та доповнень. 

«Про дострокове припинення повноважень депутата Радехівської районної ради  Архипчука Анатолія  Олексійовича та визнання повноважень депутата Радехівської районної ради Романини Ольги Дмитрівни» доповів заступник голови Радехівськоїрайоної ради Василь Григорович Кутенський. Доповідач зазначив, що Романина Ольга Дмитрівна є наступним за черговістю кандидатом в депутати Радехівської районної ради від Радехівської районної політичної партії «Громадянська позиція». Ним було зачитано Постанову Радехівської виборчої комісії  №44 від 14.03.2019 року, в якій йшлося саме про  визнання повноважень даного депутата.

«Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік» інформувала Оксана Степанівна Петелька – начальник фінансового управління Радехівської РДА.  Депутати ознайомилися з проектом рішення по даному питанню, і після детального його обговорення, затвердили запропоновані зміни.

На сесії районної ради також  були прийняті рішення, що стосувалися питань «Про передачу із спільної власності територіальних громад Радехівського району в комунальну власність Радехівської міської ради установ і закладів», були внесені зміни до «Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Радехівського району на 2017-2020 роки», а також до «Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО Радехівського району у 2019 році».

Окремим питанням були внесені зміни до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Радехівської районної ради, та наданий дозвіл КНП «Радехівська ЦРЛ» на списання з балансу рентгенівського діагностичного комплексу.

Заслухавши доповідача Миколу Дмитровича Галущака - заступника начальника відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, була прийнята «Програма профілактики злочинності , забезпечення публічної безпеки і порядку в Радехівському районі, покращення матеріально-технічного забезпечення Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу  поліції ГУ НП у Львівській області на 2019 рік».

На сесії також були затверджені рішення конкурсної комісії щодо оренди майна спільної власності територіальних громад району і внесені зміни до рішення першої сесії Радехівської районної ради №10 від 10 грудня 2015 року «Про утворення і обрання постійних комісійРадехівської районної ради».

З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Радехівської районної ради.« повернутися до списку новин