Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

«Мої роки – моє багатство», саме з таких слів розпочався сьогоднішній тематичний захід до Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

Переглядів: 308

?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.

 

 

«Мої роки – моє багатство», саме з таких слів розпочався сьогоднішній тематичний захід до Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, який відбувся в малій залі Радехівського районного Народного дому, прибуло чимало запрошених, що нині на вже заслуженому відпочинку, але до того десятки років працювали на Радехівщині, сприяючи розквіту рідного краю. 
Хороший настрій та теплу атмосферу гостям дарували жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» Народного дому с.Пиратин , фольклорний колектив «Кралиці» Народного дому с.Тетевчиці ,вокалісти Любов Гула та Марія Мотлюк.
Зі святом присутніх привітали голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита, заступник голови Радехівської районної ради Василь Кутенський та інші. Зокрема, у своєму виступі голова райдержадміністрації Тарас Калита зазначив, що відзначення цих свят в Україні свідчить про вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб. «Ветерани зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу.
Вшановуймо ветеранів щирим, добрим словом, аби вони відчули себе потрібними суспільству.

« повернутися до списку новин