Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Відбулася нарада з органами місцевого самоврядування

Переглядів: 113

Відбулася нарада з органами місцевого самоврядування

 

 16 січня, в сесійній залі Радехівської районної ради відбулася нарада за участю голови Радехівської районної державної адміністрації Степана Рудницького та голови районної ради Марії Климочко з органами місцевого самоврядування, керівниками структурних підрозділів Радехівської райдержадміністраціі, керівниками територіальних органів державної виконавчої влади.

На початку засідання очільник району попросив всіх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять воїнів, які загинули при обороні Донецького аеропорту.
Після хвилини мовчання голова РДА Степан Рудницький ознайомив присутніх у залі з планом наради.

Першим виступив начальник Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області Михайло Спічак, який проінформував про діяльність районного відділення поліції за 2019 рік. Зокрема, він зазначив, що завдяки професіоналізму працівників поліції і профілактичним заходам, які ними були проведені, по багатьох показниках рівень злочинності в районі знизився у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

З підсумками проходження осіннього призову 2019 року на території Радехівського району присутніх ознайомив в.о. районного військового комісара Василь Фера.

Про вивезення твердих побутових відходів, стан пасажирських перевезень в районі та участь органів місцевого самоврядування у міжмуніципальних проєктах доповіла начальник відділу ЖКГ, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Марія Бойко.
За результатами наради надано відповідні протокольні доручення.

« повернутися до списку новин