Радехівська районна рада

Виїзне засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини"

Переглядів: 606

У вівторок, 15 листопада, у Жовкві відбулося Виїзне засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини" під головуванням голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, в якому взяла участь голова районної ради Марія Климочко.

Під час засідання члени ОАМР «Ради Львівщини» обговорили питання проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році, зокрема, про нові правила подачі заявок від конкурсантів, основні пріоритети, оцінювання мікропроектів експертами, вартість проектів та граничну суму фінансування з обласного бюджету. Також йшлося  про те, щоб подані на конкурс мікропроекти були якісними і підтверджені фінансовими внесками як громад, спонсорів, так і місцевих бюджетів.

Окрім того, присутні зупинилися на основних акцентах проведення конкурсу проектів Державного фонду регіонального розвитку  у 2017 році.

Також виконавчий директор Асоціації "Єврорегіон Карпати-Україна" Галина Литвин поінформувала учасників зустрічі про перший набір пропозицій в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.« повернутися до списку новин