Радехівська районна рада

XVII Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

Переглядів: 327

 

?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.

 

Протягом з 11 вересня до 14 вересня у смт Затока Одеської області проходила XVII Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, яку організовула  Українська асоціація районних та обласних рад. У нараді взяла також участь голова Радехівської районної ради Марія Климочко

  Старт наради-семінару розпочався з палких дискусій стосовно адміністративно-територіального устрою країни, а також розділення повноважень між органами місцевого самоврядування.
     Під час проведення наради обговорювалися такі теми, як нормативне забезпечення децентралізації; подолання передумов конфлікту компетенцій між райрадою; райдержадміністрацією та ОТГ; державний нагляд за діяльністю ОМС. Крім того, учасники заходу активно долучилися до розгляду питань стосовно залучення інвестицій та механізмів реалізації енергоефективних проектів.
В рамках наради-семінару було проведено дві фахових майстерні проекту ПУЛЬС.
     Представники Програми Ради Європи провели фокус-групи з головами обласних та районних рад для з’ясування інтересів у підвищенні професійної кваліфікації, а також розповіли про методику організації регіональних конкурсів журналістських робіт на тему децентралізації. Окремою темою стали секторальні реформи у галузі медицини та освіти. Також у рамках наради-семінару проведений інтерактивний тренінг на тему «Оптимізація шкільної освіти», що організований Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні».« повернутися до списку новин