Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії

Переглядів: 452

 

?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.

Щороку у третій четвер травня українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії. Радехівчани також долучилися до святкування .Святкування розпочалося урочистою ходою одягнених у вишиванки працівники державних установ і організацій та представники громадських організацій району, жителі міста від районного Народного дому м. Радехів до памятникаТ. Г. Шевченка де відбулося масштабне святкування та флешмоб - з нагоди Дня вишиванки . Активну участь у святі взяли Народний самодіяльний хореографічний колектив «Пшеничне Перевесло», вокальний ансамбль дівчаток ЗОШ №І ,Марян Щудло та Ліда Плиска – вихованці ЗОШ № ІІ ,учасники художньої самодіяльності РНД – учні трьох шкіл,Макітра Олександра – учениця Радехівської спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови , також до святкування долучилися вихованці дошкільного навчального закладу № 3 середня група «Дзвіночок» .
Голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита та голова районної Ради Марія Степанівна Климочко привітали Радехівчан із Днем вишиванки та коротко розповіли про історію походження цього свята. 
День вишиванки – це свято національної єдності. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. На закінчення ведуча свята Ірина Долайчук запросила усіх дітей та дорослих, що були у вишиванках зробити спільну фотографію біля пам’ятника Кобзарю.

« повернутися до списку новин