Радехівська районна рада

23- 24 серпня численна делегація з Львівщини на чолі з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним взяла участь у головних урочистостях на сході нашої країни.

Переглядів: 393

?????????»?????° ?????? ???»?????? ???°????????.?????????»?????° ?????? ???µ?????° ????????????????????????.?????????»?????° ?????? ???µ?????° ????????????????????????.?????????»?????° ?????? ???????°???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ???????°???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ???????°???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ???»?????? ???°????????.?????????»?????° ?????? Volodymyr  Bulyshyn.?????????»?????° ?????? ???»?µ?????°?????? ???°??????????.?????????»?????° ?????? ???»?????? ???°????????.

 

23- 24 серпня численна делегація з Львівщини на чолі з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним взяла участь у головних урочистостях на сході нашої країни. У складі делегації, уже не вперше також була голова Радехівської районної ради Марія Климочко.

23 серпня, делегація з Львівщини відвідала військовий госпіталь у Покровську Донецької області, де взяла участь у молебні та освяченні фігури Матері Божої.

Крім того, за порятунок життів українських військовослужбовців лікарів цієї медичної установи нагородили грамотами Львівської обласної ради.

У свою чергу представники Донецької ОДА подякували Львівській облраді за багаторічну співпрацю та допомогу.

Наприкінці зустрічі відома співачка Оксана Муха подарувала присутнім свою творчість, виконавши музичні композиції.

24 серпня, у День Незалежності України члени делегації взяли участь у головних урочистостях «Благословенні будьмо і єдині» у м. Попасна Луганської області.

Олександр Ганущин у вітальному слові підкреслив, що має за честь вітати від імені Львівщини з найбільшим державним святом – Днем Незалежності України усю громаду Луганщини, зокрема мешканців м. Попасна.

 

Під час урочистостей було оголошено наказ Міністерства оборони України: «За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розбудову держави, всебічне сприяння особовому складу, який виконує службові (бойові) завдання під час здійснення заходів із відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій та Луганських областях нагородити голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина відзнакою Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність».

 

 

Варто додати, що святкова програма у м. Попасна передбачала велику кількість культурних подій, серед яких – виставки народних майстрів, театралізовані вистави, творчі зустрічі, свято врожаю, дитячі розваги, робота креативної фотозони, флешмоби, яскраві концерти за участі аматорських колективів та професійних виконавців.

Крім цього, сьогодні, 24 серпня, делегація з Львівщини у м. Попасна відкрила дитячий майданчик. Місце розташування обрали невипадково – поряд із будинками, які відновлені після обстрілів. До речі, цей район міста найбільш постраждав від ворогів.

 

Майданчик для дітей встановлений за кошти волонтерської групи з Львівщини. У планах – облаштувати футбольне поле зі штучним покриттям.

Нагадаємо, що минулого року у Новому Айдарі поблизу загальноосвітньої санаторної школи-інтернату ми встановили тренажерний майданчик.

Також сьогодні, у другий день перебування на сході, делегація з Львівщини взяла участь у відкритті та освяченні пам’ятного знаку загиблим воїнам і волонтерові зі Львівщини у м. Попасна:

-Полковнику Соколенку Андрію Аполінарійовичу (31.09.1973-17.05.2015);

-Старшому солдату Попілю Івану Ігоровичу (20.01.1994-17.05.2015);

-Волонтеру Боднару Володимиру Богдановичу (15.08.1970-17.05.2015).

 

«Вічна пам'ять львів'янам, які загинули під час виконання бойового завдання у ході проведення АТО в Попаснянському районі», - вигравірувано на хресті пам’яті.

У програмі поїздки також було заплановано заходи у м. Покровськ (Донецька обл.)

Молебень. Освячення фігури Матері Божої у військовому госпіталі в Покровську (за ініціативи голови Великоберезнянської районної ради Ярослава Шукаля). Концерт Оксани Мухи, відвідання 15 реактивного артилерійського полку “Дрогобицькі смерчі“.

Дружні візити керівництва органів місцевого самоврядування в райони Луганщини. Вручення комплектів книг школам Луганської області, Відвідання 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила. Концерт Оксани Мухи.Урочисті збори з нагоди Дня Незалежності України, село Побєда Новоайдарського району (Луганська обл.).« повернутися до списку новин