Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

23 лютого, в конференц-залі стадіону «Арена Львів» відбулось засідання Ради регіонального розвитку Львівщини

Переглядів: 191

?????????»?????° ?????? ?????????° ???µ?»?????????°.

?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.

У суботу, 23 лютого, в конференц-залі стадіону «Арена Львів» відбулось засідання Ради регіонального розвитку Львівщини, за участі Президента України Петра Порошенка, Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва, Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Віталія Зубка, керівництва Львівщини.
Під час виступу на Раді регіонального розвитку Львівщини Президент Петро Порошенко наголосив, що бачить своїм завданням перетворення України на регіонального лідера та важливу складову європейської системи безпеки.
Під час заходу голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка презентував план розвитку Львівщини до 2021 року.
А голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зосередився на можливостях, котрими може скористатися Львівщина в умовах курсу держави на завершення децентралізації, вступу до ЄС і до НАТО.Також очільник облради торкнувся теми децентралізації, бо, за його словами, ця тема чи не найбільше стосується місцевого самоврядування.
Слід зазначити, що від Радехівщини  участь у Раді регіонального розвитку Львівщини взяли голова Радехівської районної ради Марія Климочко , І заст. голова Радехівської РДА Ігор Мельник та голова Радехівської ОТГ Степан Коханчук

« повернутися до списку новин