Радехівська районна рада

25 червня, у місті Трускавець стартував ІV Форум місцевого розвитку.

Переглядів: 231

?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.?????????»?????° ?????? ???°?????? ???»????????????.

?????????»?????° ?????? ????? ??? ?????????? "????? ???????? - ????? ????????".

25 червня, у місті Трускавець стартував ІV Форум місцевого розвитку.

Участь у заході бере заступник голова районної ради Марія Климочко. 

Зазначимо, що цього року участь у форумі візьмуть понад  400 учасників - представників виконавчої та законодавчої влади, місцевого самоврядування, закордонних гостей та партнерів, дипломатичного корпусу, бізнесу тощо.

У програмі Форуму запланувано близько 20 панельних дискусій, цікава та насичена неофіційна частина,  спортивні змагання, багато зустрічей, презентацій, підписання угод про співпрацю тощо. 

Відтак, у перший день ІV Форуму місцевого розвитку відбудеться пленарна дискусія "Розвиток українських регіонів крізь призму євроатлантичної інтеграції", "Лісове господарство в Карпатах", "Інвестиційні проекти у сфері альтернативної енергетики та енергозбереження", "Інструменти фінансування проектів розвитку".

Окрім того, присутні дискутуватимуть про кращі практики міжрегіональної співпраці задля зміни країни на краще, а також про локальних виробників і гастротуризм як драйвер розвитку територій. « повернутися до списку новин