Радехівська районна рада

16 та 17 жовтня 2018 року голова Радехівської районної ради Марія Климочко  здійснила робочу поїздку селами району, а саме в Криве та Середпільці, а також  Радеховом, де перевірила стан реалізації мікропроектів місцевого розвитку

Переглядів: 358

 

 

16 та 17 жовтня 2018 року голова Радехівської районної ради Марія Климочко  здійснила робочу поїздку селами району, а саме в Криве та Середпільці, а також  Радеховом, де перевірила стан реалізації мікропроектів місцевого розвитку. Також інспектувалися  об’єкти,  які не виграли в обласному Конкурсі, але частково фінансувалися з районного бюджету. Станом на сьогодні проекти такі як: «Придбання інвентаря та обладнання в шкільну їдальню Радехівської спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови по вул.Паркова, 2 в м.Радехові Львівської області», «Капітальний ремонт будівлі Народного дому по площі В. Стуса, 3 в м. Радехів Львівської області. Заміна вікон та дверей», «Закупівля музичного та звукового обладнання для Радехівської районної школи мистецтв ім.митрополита Андрея Шептицького», «Придбання обладнання та інвентаря для облаштування читальної зали Радехівської центральної районної бібліотеки – створення центру інтелектуально-культурного розвитку», «Придбання обладнання та інвентаря у дошкільному навчальному закладі №3 м. Радехів. Модернізація фізкультурно-спортивного куточка»  міста Радехів вдало завершені, а «Капітальний ремонт приміщення ургентної операційної хірургічного відділення Радехівської ЦРЛ по вулиці Львівська,8 в м.Радехові Львівської області» на стадії завершення.

Проекти,які не виграли конкурс «Капітальний ремонт будівлі Середпільцівського НВК по вул. Підлісна, 4"б" в с. Середпільці Радехівського району Львівської області. Заміна вікон.», «Капітальний ремонт будівлі Кривецького НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІст. дошкільного навчального закладу» по вулиці Першотравневій, 7 в селі Криве Радехівського району Львівської області. Заміна вікон та дверей» та «Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі Народного дому в с.Середпільці Радехівського району Львівської області» реалізовані на 50 %, тобто використані кошти районного та сільського бюджетів і громадський внесок.

Будуйте плани та генеруйте ідеї на цьогорічний Конкурс проектів місцевого розвитку.« повернутися до списку новин