Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Учасники і гості Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» мали змогу ознайомитися з показом оригінальних вишиванок та унікальними автентичними стравами господинь Радехівщини

Переглядів: 336

Фоторепортаж із фестивалю 29.08.2018 

Фоторепортаж із фестивалю 29.08 

 

29 липня в м.Радехові другий день Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» розпочався на площі біля головної сцени фестивалю. З широкомасштабним святом української культури на Радехівщині присутніх на фестивалі привітали керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, народний депутат України Михайло Бондар, головаІвановського райвиконкому Брестської області Республіки Білорусь Юрій Бісун і його заступник Григорій Сиса, староста повіту Ниса Чеслав Білобран і віце-староста повіту Стальова Воля Республіки Польща Меріуш Солтис, голова  Кремінської райдержадміністрації Луганської області Наталя Чехута та інші. Зокрема, у своєму виступі керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська зазначила, що вона із великим задоволенням приїхала привітати радехівчан із святом, адже свої дитячі канікули вона проводила в селі Стоянові, де народилася її мама. «Український народ завжди об’єднували своя культура, вишиванка, національна кухня і, перш за все, церква.  Вчора  ми побачили, що жоден ворог не зможе роз’єднати нашу націю. Більше 100 тисяч людей в Києві святкували 1030-ту річницю хрещення Русі-України. Ми ще раз показали ворогу, що ми – єдині, ми – сильні і ніхто нас ніколи не розділить. Сьогодні це своїм фестивалем показує Радехівщина. Поки ми шануємо все своє, доти ми є нація. Поки ми у вишиванках - доти ми українці, доки ми частуємось своїми національними стравами – доти ми народ», - наголосила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Цього дня учасники і гості Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» мали змогу ознайомитися з показом оригінальних вишиванок, унікальними автентичними стравами господинь Радехівщини та відчути красу української пісні, яка лунала на локаціях фестивалю у виконанні професійних співаків та учасників художньої самодіяльності. 

« повернутися до списку новин