Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Переглядів: 436

Результат пошуку зображень за запитом "оголошення фото"

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Радехівська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки будівлі, яку в подальшому планується здавати в оренду - приміщення площею 18,2 кв.м. в нежитловій будівлі за адресою: м. Радехів, пр. Відродження, 3. Передбачається, що після оцінки вартості об’єкту, буде визначено ставку орендної плати.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтверджуючих документів:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

 копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

 інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 Конкурсна пропозиція претендента подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт. Строк виконання робіт – до 5 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації). Конкурс відбудеться 15.03.2018 року о 11 год. за адресою: 80200, м. Радехів, пр. Відродження, 3. Телефон для довідок (03255) 4-10-41.

« повернутися до списку новин