Радехівська районна рада

засідання Ради регіонального розвитку Львівської області

Переглядів: 328

 

 

26 листопада голова районної ради Марія Климочко також взяла участь у засідання

Ради регіонального розвитку Львівської області, який відбувся в Будинку науки і техніки Львівської залізниці.

Голова обласної державної адміністрації О.М. Синютка відкрив засідання, ознайомив присутніх з порядком денним та регламентом проведення засідання.

 

Основними питаннями порядку денного були :

  1. Про хід реформи децентралізації на Львівщині.
  2. Про формування Перспективного плану розвитку Львівської області на 2019 – 2021 роки.
  3. Про успішний досвід місцевого самоврядування в умовах децентралізації.                       

 

 

У межах засідання перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський ознайомив присутніх  з ходом реалізації реформи децентралізації на Львівщині.

«Багато із вас пішло на об’єднання і практика показує, що ви зробили правильний вибір. На сьогоднішній день, 35 об’єднаних територіальних громад функціонують на території Львівської області. 18 районів області охоплено затвердженим перспективним планом формування спроможних територіальних громад, зокрема, у Стрийському та Дрогобицькому районах», - зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, він висловив сподівання, що перші місцеві вибори, які заплановані на 23 грудня, відбудуться успішно.  Нагадаємо, що на цю дату їх призначили у чотирьох районах області – Дрогобицькому, Перемишлянському, Пустомитівському і Радехівському.

«Вагомим показником є надходження об’єднаних територіальних громад. Ми порахували показник на 1 мешканця. Відтак, такі надходження зросли у 3,5 рази на одного мешканця у порівняні з тим, який показник був до їхнього об’єднання», - додав Ростислав Замлинський.

Що стосується сфери освіти, то на Львівщині у ході здійснення реформи децентралізації у ОТГ створили 17 опорних шкіл, а за 3 роки закупили 28 шкільних автобусів. Обсяг інвестицій у інфраструктуру у 2018 році склав 141,6 млн гривень.« повернутися до списку новин