Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

01 березня 2018 року у сесійній залі районної ради відбулася XVIII сесія Радехівської районної ради.

Переглядів: 539

 

 

01 березня 2018 року у сесійній залі районної ради відбулася XVIII сесія Радехівської районної ради.

Порядок деннийХІІІ сесії Радехівської районної ради налічував понад 30 питань.

На розгляд депутатів додатково було включено питання «Про використання прапора революційної ОУН на території Радехівщини, як символу боротьби українського народу за свою державність».  Із змістом підготовленого рішення депутатів ознайомив  Віктор Прокулевич – керівник НВР «Правий Сектор» Радехівського району. Він зазначив на ідеології червоно-чорного стягу, як символу збройної боротьби за самостійність, і запропонував вивішувати червоно-чорний прапор на фасаді адміністративного приміщення районної ради. Було рекомендовано міській, селищній та сільським радам сесійно підтримати дане рішення та  керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадських об’єднань району вивішувати прапор  на будівлях у дні, затверджені у додатку (додаток публікуємо нижче на сторінці).  Депутати районної ради одноголосно підтримали дане рішення.

Про виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Радехівського району на 2017 рік» доповідав Віталій Бордун – керівник відділу економічного розвитку Радехівської РДА. В процесі голосування дану інформацію було взято до відома.

 «Про виконання районного бюджету Радехівського району за 2017 рік» з інформацією виступила Леся Прус – заступник начальника фінансового управління Радехівської РДА. Рішення з певними корективами під час обговорення також було прийнято і по питанню  «Про внесення змін до показників районного бюджету Радехівського району на 2018 рік». Кошти вільного залишку, який утворився станом на 1 січня 2018 року, скеровані  в сумі  3 млн. 982,1 тисяч  грн., з яких 2 млн. 587,2 тисяч грн.  виділено на  співфінансуваннямікропроектів, а решту суми на потреби галузей району. 

Депутати  заслухали також редактора газети «Народна справа» Петру Ткачук «Про «Районну  цільову Програму «Мала преса» - програму фінансової підтримки на 2017 рік».   Затвердивши звіт, прийняли схвальне рішення і підтримали  своїм голосуванням аналогічну Програму  на 2018 рік.  Було заслухано також звіт директора КП «Телестудія «Радехів» Михайла Тимрука «Про виконання «Програми діяльності та фінансової підтримки КП «Телестудія «Радехів» на 2017рік». Рішення також було прийнято.

Окрім розгляду ряду інших Програм , що стосувалися різних  галузей, було прийнято і декілька земельних питань. Вони стосувалися затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок на території Стоянівської,  Бишівської,  Сушнівської,  Павлівськоїсільських  та Лопатинської селищної рад. Питання, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки на території Барилівської сільської ради, не набрало потрібної кількості  голосів.

Депутатський корпус підтримав також питання, що стосувались галузі освіти. Зокрема, було прийнято рішення про встановлення 10% надбавок педагогічним працівникам позашкільних, дошкільних закладів та дошкільних груп НВК.

Пленарне засідання сесії районної ради тривало впродовж цілого дня.  Депутати  були активними в своїй явці (в сесійній залі працювало 30 депутатів) та в обговоренні.  Вносились пропозиції в проекти рішень,  висловлювались думки під час  обговорення питань, звучали рекомендації, давались доручення.

« повернутися до списку новин