Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

XXI сесія Радехівської районної ради

Переглядів: 319

? 

 

У літній спекотний день, 9 серпня, явка депутатів на засідання XXI сесії Радехівськоїрайонної ради була досить високою:з 34 обраних прибуло 29. 

У роботі сесії взяли участь голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита, депутат Львівської обласної ради Леонід Цибуля,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники громадськості.

 Основними і найбільш об’ємними питання порядку денного сесії районної ради були «Про виконання районного бюджету Радехівського району за І півріччя 2018 року» та «Про внесення змін до показників районного бюджету Радехівського району на 2018 рік» (інформувала Прус Л.Я. – в.о. керівника фінансового управління Радехівської РДА) та «Про хід виконання за І півріччя 2018 року «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Радехівського району на 2018 рік» із звітом виступив Тарас Калита –  голова Радехівської РДА.

Під час виступів обоє доповідачів відповіли на ряд питань. Дані питання гостро обговорювались депутатами районної ради. 

Зокрема, депутати неодноразово наголошували на  контролі витрачання бюджетних коштів і вирішили провести перевірку раціонального використання бюджетних коштів., створивши тимчасову комісію. З кожної депутатської фракції  представлених у районній раді у комісію ввійшло по одному представнику.

Жваву дискусію в залі викликали і питання, що стосуються реформування медицини: затвердження статутів комунальних некомерційних установ та порядку призначення керівників даних установ. Щодо порядку призначення керівників депутати не прийшли до спільної згоди і рішення не було прийнято.

Того дня  депутати розглянули 30 питань порядку денного серед яких питання функціонування інклюзивно-ресурсного центру, зміни до статутів опорних навчальних закладів, земельні питання. По 28-ох з них прийняливідповіднірішення. 

 

Матеріали сесії - інформації доповідачів читайте в номері газети. З прийнятими рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Радехівської районної ради.

 

 

« повернутися до списку новин