Радехівська районна рада

Відбулася щорічна районна спартакіада людей з інвалідністю

Переглядів: 489

 

 

 

17 серпня  в мальовничому куточку  м.Радехова  (на території міського парку) відбулася щорічна спартакіада серед людей з інвалідністю Радехівщини під гаслом «Сильні  духом», приурочна  Дню Незалежності України. Проведення Спартакіади – це є виконання відповідно до обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 рр.. Організаторами Спартакіади виступили: Радехівська районна асоціація інвалідів, сектор молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації, Радехівська районна організація ФСТ «Колос».

Прозвучав Державний Гімн України і підняття Державного Прапора  здійснили  переможці  обласної спартакіади Ольга Гладка, Вікторія Здріль, Володимир Лотоцький. Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять наших побратимів, котрі загинули на майдані та гинуть на сході України. Спортсменів привітали:   голова райдержадміністрації  Тарас Калита, заступник голова районної ради Василь Кутенський, завідувач сектору  молоді та спорту Радехівської РДА  Оксана Проказюк, Радехівській міській голова Степан  Коханчук, заступник міського голови Михайло  Макар, керівник управління праці та соціального захисту населення Юрій Карплюк, голова РО ФСТ «Колос» Мар’ян  Боруц, ГО РРАІ Павло Залужний, керівник ГО «Наша Куховарня Фест» Юлія Кулич, солістки жіночого вокального ансамблю «Магнолія» Радехівської асоціації  інвалідів, студентка Львівського музичного коледжу Вікторія Жадан та Юлін Гладкий.

          У змаганнях взяло участь  45 членів нашої асоціації людей з інвалідністю нашого району. Змагання відбувалися з восьми видів спорту у дванадцятьох дисциплінах: перегони на візках – мікс; стрибки в довжину - чоловіки, жінки; армреслінг - чоловіки, жінки; дартс – мікс;  біг на 60м - чоловіки, жінки; медицинбол - чоловіки, жінки; шахи – мікс; шашки - мікс.

          Спартакіада проходила у надзвичайно дружній та доброзичливій атмосфері і показала, що для людей сильних духом немає жодних перешкод у житті. Метою заходу, звичайно, було залучення людей з фізичними вадами до активних занять спортом, популяризація здорового способу життя. А також – відбір кращих спортсменів для участі в 31 Спартакіаді людей з інвалідністю Львівщини.

Цього року майже всі учасники стали переможцями їх нагороджено грамотами та медалями від РО ВФСТ «Колос». Також кожен переможець і учасник отримали грошові нагороди. Нагородження проводили: Михайло  Макар, Оксана Проказюк, Василь Кутенський, Мар’ян  Боруц, Степан Вавринчук, Юлія Кулич.

Наші маленькі перемоги доводять, що ми, люди з особливими потребами, – сильні духом, готові до боротьби і перемоги. І якщо в державі є такі люди – то наша держава непереможна! З нами бог та воля до перемоги!

Опісля змагань на учасників Спартакіади чекало смачне частування, яке організував сектор  молоді та спорту РДА, Радехівська районна асоціація інвалідів та приватний підприємець С.Нагірна.

          Радехівська районна асоціації інвалідів  висловлює подяку за допомогу у проведенні Спартакіади Радехівському міському голові Степану Коханчуку, завідувачу сектору молоді та спорту РДА Оксані Проказюк, голові районної організації ФСТ «Колос» Мар’яну  Боруц. Особлива вдячність людям доброї волі, які із розумінням ставляться до людей з інвалідніс, за постійно спонсорську допомогу:  директору  ТзОВ «Автотранс» Зіновію Жуку, директору молочної компанії «Галичина» Світлані Міщенко, керівнику ГО «Наша Куховарня Фест» Юлії Кулич, приватним підприємцям Василю Яворському і Світлані Нагірній.

  

Ніла Василик, голова Радехівської РАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ

 « повернутися до списку новин