Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

«З НЕПРАВДОЮ СВІТ ПРОЙДЕШ ТА НАЗАД НЕ ВЕРНЕШСЯ»

Переглядів: 546

 «З НЕПРАВДОЮ СВІТ ПРОЙДЕШ ТА НАЗАД НЕ ВЕРНЕШСЯ»

Українська народна приказка

 

В попередньому номері газети «Народнна справа» було опубліковано звернення групи депутатів  Радехівської районної ради  та розміщено подібного   змісту матеріали в соціальних мережах за підписами цієї ж групи, якими вводиться  в оману громадськість району щодо певних подій, зокрема, про нібито викрадення печатки районної ради, не підписання рішення  по прийняттю бюджету району на 2017 рік і, як наслідок, дестабілізовано ситуацію в районі.

          Змушений спростувати дану інформацію.

 Гербова печатка Радехівської районної ради на протязі усього часу знаходиться там, де і має знаходитися – у сейфі районної ради. Її ніхто не викрадав і не вчиняв незаконних дій. Якщо б  було вчинено викрадення, чи хтось незаконно користувався  печаткою, то цим уже давно б займалися  правоохоронні органи.

         Район функціонує у звичному режимі, працюють усі структурні підрозділи. 25 грудня 2016 року на І пленарному засіданні Х сесії Радехівської районної ради було прийнято районний бюджет на 2017 рік, згідно якого йде нарахування заробітних плат бюджетникам. Зарплати за грудень 2016 року працівникам бюджетної сфери виплачено у повному обсязі.

На даний час є поступлення в районний бюджет освітньої та медичної субвенцій, додаткової дотації, а також буде виплачено аванс за січень.

         Окремі депутати, які дуже хочуть дестабілізувати ситуацію, не гребуючи поширенням неправдивої інформації, використовують необізнаність більшості людей в бюджетних питаннях.

 Тому просимо громадян надалі звертатись за роз’ясненням до керівників структурних підрозділів, які зможуть фахово відповісти на всі питання.

         Дуже прикро, що декілька людей, які діють за принципом « чим гірше – тим краще», збурюють ситуацію в районі на протязі багатьох років, втягнули в свої брудні ігри депутатів, яким громади доручили відстоювати їхні інтереси, дбати про розвиток району.

         А нам в цьому році є над чим спільно працювати. Подана концептуальна заявка на транскордонні проекти в галузі медицини і ремонту доріг (в рамках співпраці Україна – Польща-Білорусь), 9 об’єктів подано на конкурс щодо фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, близько 30 мікропроектів по енергозбереженню та капітальних ремонтах установ комунальної власності району подано на обласний конкурс. Також працюємо над тим, щоб долучитися до співфінансування і взяти участь в реалізації обласних програм. 13 січня польська сторона надіслала запрошення до нового кроку співпраці.

         Спільно з РДА напрацьовано програми по розвитку сільського господарства, енергозбереження, ремонту доріг. Є ряд ідей для реалізації в галузях освіти, медицини, культури.

Це і є ті напрямки, над якими спільно треба працювати і які дадуть нам можливість залучити для розвитку району мільйонні вкладення з інших джерел фінансування, крім власних. Сподіваємось, що депутати свою енергію, розум спрямують на те, щоб максимально зреалізувати всі ці напрацювання. А, з неправдою світ пройдеш, та назад не вернешся, так говорить українська народна приказка.

Заступник голови районної ради                          В. Кутенський

« повернутися до списку новин