Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

інформаційна кампанія «Лікар для кожної сім’ї».

Переглядів: 1212

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????

?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.?????????»?????° ?????? Olena Koval.

Нагадуємо, що з 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась інформаційна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Під час цієї кампанія кожен мешканець Радехівського району має змогу обрати для себе сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. В нашому районі первинну медичну допомогу надають: Радехівська центральна районна лікарня, Лопатинська районна лікарня, амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Павлів, Корчин, Новий Витків, Стоянів, Вузлове, Миколаїв, Сморжів, Нивиці.
Для укладання декларації з лікарем необхідно мати зі собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо у вас немає мобільного – не проблема: для підтвердження уповноважена особа медзакладу сфотографує чи відсканує оригінали ваших документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі. Для дітей віком до 14 років потрібні документи одного з батьків та свідоцтво про народження. Декларація не підписується "раз і назавжди": у будь-який момент пацієнт може укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.
Без медичної допомоги не залишиться ніхто. Це питання контролюватиме Національна служба здоров’я України.

« повернутися до списку новин