Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

14 грудня 2017 відбулася ХVІ сесія Радехівської районної ради.

Переглядів: 613

 

 

 

14  грудня 2017 відбулася  ХVІ сесія Радехівської районної ради. Із  34-ох обраних депутатів  зареєструвалися 32  . 

Марія Степанівна Климочко – голова районної ради  оголосила  також,  що на  пленарне  засідання  прибув  народний  депутат України  Михайло Леонтійович Бондар.

Михайло Леонтійович лаконічно, але детально прозвітував про  роботу  у Верховній Раді за три роки своєї діяльності. Зокрема, зазначив,  що працює  головою підкомітету вугільної промисловості. Присутність на засіданнях  сесії  Верховної Ради становить 78%, лише 7 разів, з поважних причин, був  відсутній у головній сесійній залі України. За три роки ним було подано 188 запитів, це - дієвий інструмент для вирішення питань, до того ж було  подано майже 3 тисячі звернень, 73 проекти, яких  він є автором або співавтором,  14  з  них   вже  стали  законами.

 

Розглядалося  питання і  було  прийнято рішення  «Про внесення  змін  до  показників районного бюджету Радехівського району на  2017  рік».  Районний  бюджет збільшено на 5 млн. 171 тис. 700 грн.  Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Леся Ярославівна Прус детально розповіла, на які потреби скеровується цей цифровий показник  перевиконання.

 

«Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Радехівського району на 2018 рік» доповідав керівник  відділу  економічного розвитку райдержадміністрації Віталій  Ярославович Бордун.  Доповідач зазначив, що відповідно до Програми в район планується залучити капітальних інвестицій на 100,2% більше до 2017 року, створити 422 робочих місця, ввести в експлуатацію  готельно-ресторанний комплекс, автостанцію з добудовою нежитлових приміщень супутньої інфраструктури, виробничий комплекс для розміщення котельно-генераторного обладнання, 39- квартирний житловий будинок. А також Програмою передбачено подати 4 об’єкти на конкурс об’єктів, що будуть фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку, 3 об’єкти  на фінансування з обласного бюджету розвитку, а також майже 40 об’єктів на обласний конкурс мікропроектів. По району планується ріст середньомісячної заробітної плати до 16%, що становитиме 6 тисяч 426 грн., очікується збільшення кількості малих підприємств та зареєстрованих фізичних осіб-підприємців.

Після тривалого обговорення і внесення ряду пропозицій Програма була затверджена  депутатами  в  процесі  голосування. 

«Про  районний  бюджет  Радехівського  району  на  2018  рік»  доповідала Леся Ярославівна Прус. Вона зазначила, що загальний обсяг районного бюджету  на 2018 рік становить 400936,3 тис. грн.

Депутати, взявши участь в обговоренні, внесли першу пропозицію збільшити дохідну частину  районного бюджету  на 2018 рік на 4,5 мільйона гривень і другу пропозицію – збільшити дохідну частину районного бюджету на 1 млн. гривень. В процесі голосування більшістю голосів була схвалена лише друга пропозиція. Названа сума коштів, а це – 1 мільйон гривень, скеровано на  харчування у школах району.

За рішення в цілому, що стосувалося прийняття бюджету на 2018 рік, проголосували 19 депутатів з 32-ох присутніх на пленарному засіданні сесії районної ради.  

Вже в післяобідню пору була оголошена півгодинна перерва. На другу частину пленарного засідання у залі зібралося лише 23 депутати. Протягом двох годин розглядалися питання, що були у порядку денному наступними. Це, зокрема, «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл та дітей дошкільного віку у навчально-виховних комплексах, дошкільних навчальних закладах району»,  «Про затвердження структури виконавчого апарату Радехівської районної ради», про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на територіях Миколаївської, Барилівської та Бишівської сільських рад та інші.

« повернутися до списку новин