Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Шановні жителі Радехівщини! 31 березня вибори  Президента України.

Переглядів: 330

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????±?????? ?????µ?·?????µ?????° ???????°?????? 2019"

 

У цей день ми обираємо не якусь міфічну особу, чарівника, котрий легко зможе змінити наше життя.  Ми обираємо людину, від якої буде залежати майбутнє нашої держави, наших дітей та внуків. Це має бути сильна особистість, котра зможе гідно представляти Україну на міжнародному рівні, приймати вольові рішення як головнокомандувач, здійснювати внутрішню політику. Це має бути людина, яка ніколи не стане перед загарбником на коліна, а мобілізує націю на захист територіальної цілісності.

Тому звертаюсь до кожного виборця Радехівщини. Використайте свій шанс прийняти участь в державотворенні України, візьміть на себе відповідальність , щоб потім не нарікати, не звинувачувати інших. Прийдіть на виборчі дільниці та віддайте свій голос за того кандидата , який на вашу думку найбільше відповідає вимогам на посаду президента. Пам’ятайте, що чуда не буде. Ніхто з кандидатів не наділений такими здібностями, щоб в один момент підвищити зарплати і пенсії, знизити тарифи, влаштувати для всіх безтурботне життя.. Важливо, щоб цей кандидат мав чіткий план розвитку держави, наближення до європейських цінностей. За останні роки Україна зміцнила свої позиції на міжнародному рівні, вийшла з-під залежності країни агресора Російської федерації, майже з нуля відбудувала армію. Не дайте шансу окупанту повернути свій вплив. При виборі президента поставте загальнонаціональні цінності вище від особистих. Дуже влучне висловлювання Степана Бандери «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.

Ми пройшли довгий шлях боротьби, щоб позбутися впливу Москви, пролита кров наших героїв, зараз на східних кордонах наші сини і дочки стоять на захисті держави і очікують від нас правильного вибору. Не втратьмо те, що здобуто такою дорогою ціною.

Я також хочу звернутись до членів дільничних комісій. На вас покладена велика відповідальність забезпечити проведення виборів відповідно до закону, дати можливість кожному громадянину здійснити волевиявлення і встановити результат. У кожного з вас є свої симпатії, ви представляєте різних кандидатів, за яких віддасте свій голос, але протягом виборів ви повинні чітко дотримуватись законодавства. Жодні матеріальні заохочення не вартують того, щоб потім проходити через кримінальні розслідування, суди. Ваше завдання забезпечити чесні вибори. Президентом стане той, кого обере український народ.

І на завершення. Виборча компанія завжди містить  в собі багато бруду, звинувачень. Це якоюсь мірою переноситься і на рівень відносин між людьми, часто між друзями, родиною, сусідами. Поважайте вибір одне одного. Можете переконати – переконуйте, а не можете – не звинувачуйте. Вибори відбудуться. Життя буде продовжуватися. Ми залишимось жити у своєму селі, місті. Збережіть людські відносини і не дайте зруйнувати Українську державу.

Будьте розсудливі. Мудрого вибору.

 

 

« повернутися до списку новин