Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

Переглядів: 380

Пов’язане зображення

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

Про декларування доходів депутатами районної ради 

сьомого скликання

          Закон України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року   № 1700-VIІ визначає перелік суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та порядок подання ними декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Відповідно до ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, віднесено, зокрема, депутатів місцевих рад.        

          Згідно з ч.3 ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати місцевих рад зобов`язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік.

На підставі Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад належать до суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Просимо депутатів районної ради сьомого скликання відповідно до цих роз’яснень подати до 31 березня 2018 року електронні  декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік .

« повернутися до списку новин