Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Нарада щодо формування районного бюджету на 2017 рік.

Переглядів: 524

22 листопада відбулася нарада, на якій було розглянуто питання щодо формування Участь в нараді взяли голова районної ради Марія Климочко, голова РДА Тарас Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, , Радехівський міський голова Степан Коханчук, депутати районної ради і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
На нараді було заслухано керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які прозвітували про стан виконання районного бюджету у поточному році, а також висловили свої пропозиції формування проекту бюджету Радехівського району на 2017 рік.
Перед присутніми виступив заступник начальника – начальник Радехівського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Олег Сольвар, який надав інформацію по основних показниках і видах податків, які входять в складову бюджету району. Заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Леся Прус поінформувала присутніх про зміни чинного законодавства, які необхідно враховувати при формуванні проекту бюджету району на наступний рік, а також навела розрахункові показники щодо міжбюджетних трансфертів в розрізі основних галузей району на 2017 рік. Крім того, доповідачі відповіли на поставлені запитання.

« повернутися до списку новин