Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

14 жовтня: Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та День УПА

Переглядів: 1574

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "14 ?¶??????????"

 

Шановні жителі району!

14 жовтня -  особливий день для мільйонів українців. Президентом України Петром Порошенко підписано Указ про відзначення Дня захисника України. Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів.  Богородиця стала  Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої. Усі ті, хто сьогодні повертає повагу та честь до звання військового.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, вояки УПА та  тисячі патріотів. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Вітаємо Вас з Днем Захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Бажаємо Вам миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

 

     Слава Україні!

     Героям слава!

« повернутися до списку новин