Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Нагородження найкращих та підведення підсумків 2019 спортивного року

Переглядів: 133

 

21 грудня відбулася урочиста імпреза – підведення підсумків спортивних досягнень Радехівщини. У сесійній залі районної ради зібралися кращі з кращих у галузі фізичної культури і спорту району: вихованці спортивних шкіл, їх наставники, колективи футболь­них команд, спортсмени районута ветерани спорту. Як попередні роки, так і поточний рік для спортсменів району був надзвичайно плідним. Безліч перемог, здобуття  високих нагород, активна  участь у різних спортивних змаганнях та  гідне прослав­лення Радехівщини на обласному та всеукраїнському рівнях. «По праву є ким гордитись і пишатися»,  - у вітальному слові відзначила завідувач сектору молоді і спорту райдержад­міністрації, організатор і ведуча заходу Оксана Проказюк. 

Традиційно, за підсумками 2019 спортивного року, кращі спортсмени  року були відзначені заслуженими нагородами. Церемонію вручення проводили голова Радехівської районної ради Марія Климочко та перший заступник голови райдержадміністрації Назар Жолобович. Зверта­ючись до чисельної спортивної  спільноти району,  вони висловили щирі слова подяки всім тим, хто не стоїть осторонь розвитку фізкультурно-оздоровчих заходів серед населення, популяризації здорового та активного способу життя. Зичили усім міцного здоров’я, спортивного гарту,  підкорення висот та нових перемог на благо рідного краю.

Переможцями районного конкурсу «Найкращі у галузі  фізичної культури і спорту 2019 року»  у номінаціях визнано:

- кращий юний спортсмен Радехівського району – Габінет  Марію;

- кращий спортсмен Радехівського району ХХУІІІ спортивних ігор Львівщини серед чоловіків – Грицика Руслана; серед жінок – Кирильчук Аліну;

- кращий спортсмен Радехівського району ХІІ обласних ігор ветеранів спорту серед чоловіків Осінчука Григорія; серед жінок – КурпільТетяну;

- кращий параспортсмен Радехівського району  Гоцука Ігоря;

- краща параспортсменка Радехівського району Жадан Вікторію;

- кращий спортсмен Радехівського району – учасник бойових дій – ЛипкуЮрія;

- кращийгравець Радехівського району з волейболу – Куць Іванну;

- кращий гравець Радехівського району з баскетболу – Капустинського  Володимира;

- кращий гравець Радехівського району з настільного тенісу – Сухар Тетяну;

- кращий активіст у галузі фізичної культури та спорту – Дащаківського Миколу;

- кращий каратист Радехівського району – Сав’яка Богдана;

- кращийгравець Радехівського району з шашок – Гарнагу Василя;

- кращийгравець Радехівського району з шахів – Наконечного Юрія;

- краща громадська спортивна організація Радехівського району – Радехівську районну асоціацію інвалідів;

- «Відкриття спортивного ентузіаста Радехівщини у 2019 році» - Яковлєва Андрія;

- «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Радехівщини у 2019 році» нагороджено - Проказюк Оксану Романівну;

- «За особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Радехівщини у 2019 році» - Боруца  Мар’яна Степановича.

Заслуженими грамотами та подяками Радехівської райдержадміністрації та районної ради було відзначено:

- Сопронюка Геннадія за успішний виступ в обласних змаганнях з шахів;

- Вавреньчука Степана Степановича - за успішний виступ в обласних змаганнях з плавання;

- Дяківа Олега – перевізника учасників змагань;

- Дацьківа Романа Васильовича – голову РК профспілки працівників АПК;

- Куцябу Зіновія - водія відділу освіти райдержадміністрації;

- сім’ю Корпан – за  успішний виступ та гідне представлення району в обласному фестивалі «Тато, мама і я – спортивна сім’я»;

- сім’ї Дибайло, Юзефович та Васильченко – за  активну життєву позицію  та гідне представлення Радехівського району в обласних змаганнях з легкої атлетики, гирьового спорту, оздоровчого туризму у рамках проведення ХХУІІІ спортивних ігор Львівщини;

- Познанського Михайла - Почесного голову Федерації футболу Радехівського району;

- Василишина Ярослава - голову Стоянівської сільської  ради;

- Патана Василя – в.о. старости Хмільнівського старостинського округу;

- Коцька  Романа – в.о. старости Бишівськогостаростинського округу;

- команду дівчат с.Стоянів за гідне представлення Радехівського району в обласних змаганнях з волейболу.

 За популяризацію і розвиток фізичної культури та спорту у сільській місцевості грамотами ГО «Львівська ТО ВФСТ «Колос» нагороджено: Василишина Степана (футбол); Осінчука Григорія (настільний теніс, бадмінтон); Рачинського Володимира (волейбол); Тарнового Володимира (легка атлетика, оздоровчий туризм, сходження на гору Говерла).

Мисику Роману, Паращенку Миколі, Станько Тетяні, Зваричу Юрію, Свиньчуку Юрію, Обервенцю Юрію, Калиті Василю, Боруц Марії були вручені грамоти сектору молоді та спорту райдержадміністрації. Також  за особистий вклад у розвиток спорту на Радехівщині нагороди отримали кращі тренери: Колковий Павло,  Курсін Ігор та  Незнановський Мирослав.

За результатами підсумків районного конкурсу малюнків на олімпійську тематику «Я і мій друзяка - спорт» кращим юним художникам – учням місцевих шкіл були вручені подяки  та заслужені подарунки.

Кульмінацією спортивних урочистостей стало нагородження переможця та призерів   району з футболу сезону  2019 року.Найкращою футбольною командою визнана  ФК «Західний Буг» Павлів. Серед ветеранів Радехівського району команди: "Ветеран" Павлів та "Ветерани" Радехів/Пиратин. Високі звання  переможців у футбольних номінаціях отримали:

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий нападник серед команд Вищої ліги Козира Роман ("Ольвія" Пиратин);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий півзахисник Левіновський Богдан ("Промінь" Тетевчиці);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий захисник Матвійчук Назар ("Сокіл"Стоянів);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий воротар Симпович Андрій ("Ольвія" Пиратин).

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий ветеран серед команд Вищої ліги:Пригара Володимир ("Сокіл" Стоянів); Білозір Володимир ("Промінь" Тетевчиці); Лотоцький Степан ("Промінь" Тетевчиці); Ракубовчук  Віталій ("Хуторок" Станин);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий дебютант Покотило Захар ("Хуторок" Станин);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий гравець Ткачук Назар ("Ольвія" Пиратин);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий бомбардир Сура Дмитро ("Росинка" Н.Витків);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий тренер-представник Вищої лігиВасилишин Роман ("Сокіл" Стоянів);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий футбольний арбітр Радехівського району Дячок Богдан (Станин);

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->кращий гравець команди ветеранів Радехівського району: Пенцак Роман ("Ветеран" Павлів), Швед Володимир (ФК "Ветерани" Радехів/Пиратин).

Кубки та  медалі номінантам вручали  новообраний голова Федерації футболу  Максим Челядин з своїм  попередником - Почесним головою  федерації футболу  Михайлом Познанським.

Урочисту атмосферу свята у залі створювали талановиті амотори сцени  - тріо дівчат  Народного дому с.Стоянів, солістка ВікторяЖадан та жіночий фольклорний колектив з села Пиратин.

« повернутися до списку новин