Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Реалізований проект в Стоянівській школі

Переглядів: 259

       

Проблема енергоефективності займає перше місце серед проблем сьогодення. В Стоянівській ЗОШ І – ІІІ ст. вирішенням цього питання займаються впродовж останніх шести років, коли зусиллями та коштами вчителів, батьків та сільської ради було встановлено 52 металопластикових енергоощадних вікна.

В 2019 році адміністрація школи разом з батьками вирішили взяти участь в обласному конкурсі мікропроєктів місцевого розвитку, оскільки мали вже успішний досвід – перемогу в 2018 році з проектом "Придбання та встановлення мультимедійного комплексу для модернізації матеріально-технічної бази Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ст. Радехівського району Львівської області". Цього року вирішили покращити енегроефективність школи проєктом "Капітальний ремонт будівлі Стоянівської ЗОШ І – ІІІ ст. по вулиці Стуса, 14 в с.Стоянів Радехівського району Львівської області. Заміна вікон."

 ГО «Агенція розвитку села Стоянів» акумулювала кошти вчителів та батьків на суму 32 000 грн, організувала групу ініціативних батьків для забезпечення нефінансового внеску – шпаклювання, штукатурення та фарбування укосів – на суму 30 524 грн. Велику допомогу у забезпеченні небюджетного внеску надали ПП «Західний Буг» та місцеві підприємці.

Після оголошення списку потенційних переможців оперативно спрацювали сільська та районна ради, забезпечивши відповідними рішеннями про співфінансування проекту, завдяки чому було надано можливість приступити до реалізації запланованих робіт.

Проектом було передбачено встановлення 40 нових металопластикових вікон, та завдяки системі «ProZorro» балансоутримувач  школи – відділ освіти районної держадміністрації – зумів знайти дуже відповідальну фірму, яка не лише в найкоротший термін виготовила та встановила обумовлену кількість вікон, а й надала хорошу знижку. На цю «зекономлену» суму вдалося встановити ще додатково 13 вікон.

Роботи по штукатуренню  укосів теж були виконані вчасно та якісно.

За результатами реалізації проекту школа отримала 53 вікна на суму 299 970 грн. та серйозну мотивацію для подальшої участі в конкурсі проектів місцевого розвитку з метою покращення матеріально-технічної бази школи.

 

« повернутися до списку новин