Радехівська районна рада

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 1147

Немає опису.Немає опису.

У четвер ,  23 липня,  в сесійній залі районної ради відбулася чергова 36 сесія  Радехівської районної ради VІІ скликання під  головуванням голови районної ради Марії Климочко . В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Степан Рудницький, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, , голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих.

На пленарне засідання прибув  21 депутат. Голова ради традиційно привітала  іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період. У ході пленарного засідання було розглянуто 15  питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

 

Перед початком засідання депутат раи?онної ради Віктор Пузир озвучив звернення до Президента Украі?ни Володимира Зеленського щодо неприпустимості прии?няття антиукраі?нського законопроєкту № 2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо навчання державною мовою в закладах освіти». Депутати одноголосно підтримали дане звернення.

 

Районні обранці заслухали інформації Петельки О.С., начальника фінансового управління державної адміністрації Про виконання районного  бюджету Радехівського району за шість місяців 2020 року та Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

 

Крім цього, під час розгляду питання щодо стану газопостачання та оплати за надані послуги населенню на територій раийону, депутати райради одноголосно проголосували за звернення, яке озвучила голова районної  ради Марія Климочко до Верховної ради України, Прем’єр-міністра України та в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо перегляду формули розрахунку вартості за транспортування газу для побутових споживачів.

Загалом на сесіії Радехівської районноій ради ухвалили 8 рішень і приийняли 2 звернення до вищих органів влади.

 

 « повернутися до списку новин