Радехівська районна рада

Захищай свої права! «Я МАЮ ПРАВО!»

Переглядів: 309

 

 

 

Захищай свої права!

«Я МАЮ ПРАВО!»

По всій Україніі на Радехівщині зокрема успішно реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»,  якийініціювало Міністерство юстиції України для підвищення у громадян рівня знань про свої права у різних сферах життя та формування нової правової свідомості у суспільстві.

Проект Мін’юсту розрахований на три роки (2017-2019), і на реальних прикладах показує  людям – захищати свої права не так страшно та складно, як всі звикли вважати. Під час масштабних просвітницьких акцій  спеціалісти Радехівського бюро правової допомоги роз’яснюють громадянам чіткий алгоритм дій у тій чи іншій ситуації юридичного характеру, а також роблять все, аби фраза «Я знаю свої права та можу захистити себе!»  стала для всіх і кожного стилем життя та поведінки.

Це великий крок до побудови демократичного правового суспільства, найкраща зброя у боротьбі зі свавіллям чиновників і нечистих на руку людей, які часто користувалися правовою неосвіченістю українців і таким чином порушували їхні права.Позитив від якого відчують на собі мільйони українців.

Детальнішу інформацію про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та механізми захисту своїх прав можна дізнатися на офіційному сайті - http://pravo.minjust.gov.ua/, а також за зверненням до Радехівського бюро правової допомоги Адреса: м. Радехів, вул. Відродження,7, тел. 4-10-79

 Знаю! Дію! Захищаю!« повернутися до списку новин