Радехівська районна рада

«Герої не вмирають! Вічна їм пам'ять!»

Переглядів: 576

У понеділок, 20 лютого, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні біля меморіальної композиції ,відбулось громадське віче. Захід присвятили подвигу учасників Революції Гідності й увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Участь у громадському віче взяли голова районної ради Марія Климочко, заступник голови районної ради Василь Кутенський, голова Радехівської  РДА та міський голова Степан Коханчук, а також учасники Революції Гідності, сім’ї Героїв Небесної Сотні, представники громадськості.

До Дня Героїв Небесної Сотні священниками УГКЦ було відправлено панахиду після якої в залі Радехівського районного Народного дому для учасників поминального заходу було представлено мистецько-хореографічну композицію «Вони прилетять ангелами з небес…», під час якої присутнім хронологічно нагадали ті страшні події Майдану, коли Небесна Сотня журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі. Інсценізація перепліталася з віршами і піснями, присвяченими подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську Українську державу.« повернутися до списку новин